ग्रीष्म या पकाएको पोर्क , बीफ , वा चिकन को लागि अचार या परिष्करण सस को रूप मा यो कफी बारबेक्यू सस को प्रयोग गर्नुहोस। चटनी दुई हप्तासम्म ढाक्न र प्रशोधन गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप एस्प्रेसो (पीसा, वा बलियो, कालो कफी)
- 1 कप क्याचअप
- 1/2 कप सेब साइडर सिरका
- 1/2 कप शर्करा (हल्का खैरो, दृढतापूर्वक प्याक गरिएको)
- 1 प्याज (खुर्सानी र पतला कटाई, लगभग 1 कप)
- 2 लौंग लसुन (खुबै र कुचल)
- 3 मिर्च मिर्च (तातो, बीउ, गरम जस्तै जलापन, वा ह्यान्डटर चाहिएको हट)
- 2 चम्मचका टुक्राहरू (तातो सुत्ने, 1 चम्मचको न्यानो पानीसँग मिलाइन्छ)
- 2 Tablespoons Worcestershire सॉस
- 2 टेबलपोन्स जीउ (जमीन)
- 2 चम्मच मिर्च पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
एस्प्रेसो वा कफी, केचअप , सिरका, भूरा शर्करा, प्याज, लसुन , चिनी मिर्च, सुत्नी सरसफाई , वेर्सेस्टरशायर चटनी , जीरा र मिर्च पाउडर राख्नु, सानो सानो बर्तनमा राख्नुहोस्, र एक साथ टाँस्नुहोस्, र मध्यम-ऊँची गर्मीमा उचाइमा ल्याउनुहोस्। गर्मी कम गर्नुहोस् ताकि मिश्रण केवल सिपाही हो र 20 मिनेटको लागि सिम्मर गरौं। गर्मीबाट बर्तन हटाउनुहोस्, मिश्रण शांत दिनुहोस्, त्यसपछि यसलाई ब्ल्लेन्डरमा राख्नुहोस् वा स्टील ब्लेडको साथ उपयुक्त।
बारबेक्यू सस कवर गर्न र प्रशोधन गर्न सकिन्छ 2 हप्ता सम्म।
• कफी बारबेक्यू सस संग ग्रील्ड पोर्क चपप्स
Recipe स्रोत: शेफ माइकल लोमोकोको, नोक रेस्टुरेन्ट, न्यूयर्क, NY
अनुमति संग दोहोरिएको।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 94 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 282 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |