अन्य मसलाहरु संग सिलसिला, कटा बैंगनी र हरियो प्याज, शिम र नीलोको रस संग एक स्वादिष्ट अनानास साल्सा नुस्खा, ग्रीस्कृत वा बिरुद्ध माछा, चिकन वा सुँगुर संग यो स्वादिष्ट अनानास साल्सा को सेवा गर्नुहोस्।
ताजा अनानास यस डिशको लागि उत्तम छ, तर फ्रिज वा डिब्बा (नाली) एक चुरोटमा प्रयोग गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप अनानास (ताजा, पतला कटाई)
- 2 चम्मच प्याज (बैंगनी, पतला कटोरा कटाई)
- 2 चम्मच आउनेछ (पतला कटाई)
- वैकल्पिक: 1 चम्मच घण्टी काली मिर्च (लाल, पतला कटाई)
- 1 चम्मच सेलिन्ट्रो (तातो, पतला कटाई)
- 1 चम्मच हनी
- 1 ड्यास केन्ने काली मिर्च (या चिपपटल)
- वैकल्पिक: 2 चम्मच jalapeno (पतला मिनी)
- 1 1 / 2-2 चम्मच रमाइलो रस
- 1/4 चम्मच काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्; स्वादहरू मिश्रण गर्न एक घन्टा वा धेरैको लागि प्रशोधन गर्नुहोस्।
- ग्रील्ड वा बेरिएको माछा, चिकन वा सुँगुर संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 70 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |