यो स्वादिष्ट आचला सालसामा पर्वत, टमाटर, हरित प्याज, रातो काली मिर्च, नीलोको काली र सिजनहरू पनि हुन्छन्। ग्रीस्सी चिकन, माछा, या पोर्क चपहरू संग यो स्वादपूर्ण साल्सा सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप खुबै खुराकहरू
- 1 कप diced टमाटर
- 1/2 कप पतली कटा भयो हरा प्याज
- 1/4 कप diced लाल घंटी काली मिर्च
- 2 चम्मचको छोटो रस, लगभग 1 मध्यम चूने
- 1 देखि 2 चम्मच पतला मिठो गर्म वा हल्का चिलानी काली मिर्च, वा स्वाद
- 1 चम्मच ताजा कलिन्ट्रो कटाई, वा स्वाद
- ड्यास अदरक
- ड्यास लसुन पाउडर
- 1 चम्मच नारंगी वा अनानास रस, वैकल्पिक
- ड्यास ताजा जमीन कालो मिर्च
- चिनियाँ वा महोदया, यदि चाहियो, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै साल्सा सामाग्रीहरू मिलाउनुहोस्, चिसो लगाउन र शिकारी वा महसुस गर्नुभयो भने तपाईंलाई साल्सा एक सानो मीठा चाहनुहुन्छ। यो साँच्चै पीडाको मीठापनमा निर्भर गर्दछ।
- यस नुस्खामा कचौराको साथ केहि कटा मंग प्रयोग गर्न सकिन्छ।
- सेवा गर्न 45 मिनेटको लागि खडा गरौं वा केहि घन्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
- ग्रील्ड माछा, चिकन वा पोर्क संग सेवा गर्नुहोस्।
4 देखि 6 सम्मको लागि पर्याप्त बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 35 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |