यस remoulade चटनी तर्टार सस या ककटेल सस को एक उत्कृष्ट विकल्प हो। यो ओसिटर वा चिन्ता पो 'केटा स्यान्डविच क्लासिक अतिरिक्त छ, र यो तलामा माछा वा समुद्री खानाको अन्य किस्म संग राम्रो छ। यो उत्कृष्ट बर्गर टपिंग, पनि!
रिम्युलेड फ्रान्सेली मूलको चटनी वा ड्रेसिङ हो। सस मा प्रायः घोडामा राखिन्छ र एक नयाँ अर्लिन्स शैली रिम्युलेड सस मा कहिलेकाहीँ कटा कडा मेहनत अण्डाहरू हुन्छन्।
यो संस्करणले घोडापाडा प्रयोग गर्दैन, तर यदि तपाई मनपर्छ भने लगभग 1 देखि 2 चम्मच थप्न नि: शुल्क लाग्छ। कटा cornichon अचार, क्याप्सन, र सरसफेरो मेनेज को शानदार स्वाद जोडछन, र स्वाद तृतीय सॉस को समान छ।
यदि तपाईं cornichons फेला पार्न सक्नुहुन्न, कटा खट्टा वा डिल अचार वा डिल पनीर रेशिन प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप मेयोनेज
- 1 1/2 चम्मच corn cornon (ठट्टा कटाई, वा
- राम्रो डिल अचार रेशम)
- 1 चम्मच कैपर्स (पतला कटाई)
- 1 चम्मच नींबू रस
- 1 चम्मच सरस (मसालेदार भूरा वा अनाज Dijon)
- 2 चम्मच अजवा (ताजा, कटाई)
- वैकल्पिक: 1/4 चम्मच त्रासदी (सूखे पात)
- 1 ड्यास गर्म चटनी (वा स्वाद)
- 1 चुटकी नमक (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- यदि प्रयोग गर्न सकिन्छ भने मेयोनेज, कटाई cornichon वा रिसाई, कटाको क्याप्सन, नींबूको रस, सरसफाइ, अजवाली र टरागन।
- टाँस्नु र गरम चटनी र नुन जोड्नुहोस्।
- समय सेवा गरिरहेको बेलामा रिस्युलेडस ससलाई ढाक्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 146 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 225 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |