यो जापानी प्रेरित प्रेरित Miso र अदरक सलाद ड्रेसिङ नुस्खा एक घोरदार झिंग्री एशियाई स्वाद संग नमक र मीठोपन संग हल्का मीठा चावल सिरका, नमकीन सोया सस र miso, savory तिल तेल र ताजा अदरक को संयोजन देखि।
यदि तपाईं गलत वा जापानी स्वादहरूमा प्रयोग गर्नुभएन भने, यो सम्भव छ कि तपाईले मसो स्वाद पनि एकदम बलियो वा नमस्कार पाउन सक्नुहुनेछ। तपाईं यो ड्रेसिंग बिट अधिक पानी र तिल को तेल संग पतला गर्न सक्नुहुन्छ, वा सोया दूधको साथ यो प्रयास गर्नुहोस्। सोया दूध यो पतला हुनेछ र बलियो मेमो स्वाद काटेर रमाइलोमा थपिदिन्छ, तर तपाई वास्तवमा सोया दूधको स्वाद नगर्नुहुनेछ जबसम्म तपाई भर्खरै केहि थोरै थप्नुहुन्छ (केहि चम्मच भन्दा बढी)।
यो भेगो मेमो सलाद ड्रेसिङले पनि एकदम राम्रो वसन्त रोल डिपिङ सस बनाउनेछ यदि तपाईं केवल केहि थोरै मोटा राख्न को लागी केहि पानी। अर्को मजा भिन्नता? पानीको सट्टा, जापानी-प्रेरित मोनो-सुन्तला ड्रेसिंगको लागि सुन्तलाको रसको साथमा यो ग्रुप ड्रेसिङ गर्ने प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप
- miso
- 2 चम्मच चावल सिरका
- 2 चम्मच सोया सस
- 2 चम्मच तिलको तेल
- 1/2 चम्मच अदरक (तातो, मिनिसिङ; वा 1 चम्मच अदरक पाउडर)
- वैकल्पिक: आवश्यक रूपमा पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसर प्रयोग गरेर सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्। यदि हातले मिश्रण गर्दै, सुचारु सम्म फोर्क वा व्हिस्क प्रयोग गर्नुहोस्।
- थोडा पानी जोड्नुहोस्, एक समयमा चम्मच, यदि चाहियो, पतला स्थिरताको लागि।
एक सानो कटोरा र एक whisk प्रयोग को सट्टा, तपाईं एक मेसन जार, कवर मा एक साथ सबै ठाँउ पनि राख सकते हो, र तब पूरी तरिका से पराबैंगनी सम्म सम्म यो हिला सकते हो। यो रमाइलो छ!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 50 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 556 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |