यो हरियो सेम कोसेरोल खट्टा क्रीम, पनीर, र विभिन्न प्रकारका जडी बूटी र सिसा संग बनाइन्छ। ताजा वा जमे भएका हरियो सेम प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड ताजा हरियो सेम (फ्रांसीसी शैली)
- 1 सानो प्याज (हावा र पतला कटाई)
- 1 चम्मच ताजा अजवा (कटाई)
- 3 चम्मच मक्खन (
- विभाजित )
- 2 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 चम्मच नींबू उत्तेजना (पतला grated)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 ड्यास मिर्च
- 1/2 कप दूध
- 1 कप कम बोसो क्रीम
- 1/2 कप हल्का कडादार वा अमेरिकी पनीर (टुक्रा)
- 1/4 कप राम्रो
- सुकेको रोटी
यसलाई कसरी बनाउने?
- ताजा कुखुराको सेतो केवल कुरकुरा-टेंडर सम्म कुकुर, वा प्याकेज निर्देशन अनुसार पकाएको जमे भएका सेम प्रयोग गर्नुहोस्; नाली
- कुक प्याज र अजैली (यदि तपाइँसँग ताजा अजमोद छैन भने, 1 चम्मच सुकेको सूखे गर्नेछ) 2 प्यासेप्टर मक्खनमा प्याज नभए सम्म। आटा, नींबू खुट्टा, नमक र काली मिर्चमा मिश्रण गर्नुहोस्। दूध थप्नुहोस् घिमिरे र बुलबुली सम्म पकाउनुहोस्, लगातार घिमिरे।
- हावा क्रीम र पकाएको सेममा गरम मिश्रण हल गर्नुहोस्; सस नभएसम्म बल्ब मात्र सुरु हुन्छ।
- 1 देखि 1 1/2-क्वार्ट क्यासेरोलमा चम्मच; शीर्ष माथि पनीर छिटो। बाँकी 1 चम्मच मक्खन पिघ्नुहोस्; ब्रेडक्रम्बको साथ टस र पनीर माथि छिट्नुहोस्।
- पनीर पिउँदो र खैरो कपाल, लगभग 1 देखि 2 मिनेटसम्म सम्म ब्रोलरबाट लगभग पाँच इन्च बन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 266 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 33 मिलीग्राम |
| सोडियम | 265 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 8 जी |