क्रन्सी काजुज र सब्जियों को यो भेग चिन माइन दुई को लागि नूडल्स र टोफु को नरम बनावट को पूरक।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 10 औंस अनावश्यक मोटो गहुँ नूडल्स
- 3 चम्मचहरू
- सोया सस
- 2 चम्मच ओइस्टर सॉस
- 2 चम्मचले तेल खसेको छ
- 2 चम्मच पानी
- 2 चम्मच क्यानोला वा मूंगफली तेल
- 6 औंस
- फर्म टोफू - क्यूब्समा काट्नुहोस्
- 1 गाजर, जलीय
- 2 कप सानो ब्रोकोली फ्लोरेट्स
- 2 लौंग लसुन, मिनिड (कुचल)
- 2 चम्मच पतला अदरक अदरक
- 1/2 कप भुइँमा काजू पागल
यसलाई कसरी बनाउने?
- दुई थोरै पानीको कटोरामा भिसाएर पकाउने नूडल्सहरू लुकाउनुहोस्, त्यसपछि डुङ्गा र अलग गर्नुहोस्।
- सोया सस, ओइस्टर चटनी, तिल तेल, र कटोरा मा पानी सँगै मिलाउनुहोस्।
- ऊँची गर्मीमा एक डाउको वा ठूलो फ्राइङ प्यानलाई न्यानो गर्नुहोस्, तेल जोड्नुहोस् र 2 मिनेटको लागि गाजर र ब्रोकोली हलचल गर्नुहोस्।
- 4 मिनेटको लागि टोफू र हलचल-फ्ररी थप्नुहोस्।
- लसुन र अदरक जोड्नुहोस् र एक मिनेटको लागि हलचल।
- नूडल्समा हलचल र त्यसपछि चटनी मिश्रण र काज जोड्नुहोस् र राम्रो तरिकाले संयुक्त र मिश्रण गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 920 |
| कुल मोटा | 56 g |
| पागलिएको बोसो | 14 जी |
| असंतृप्त फैट | 25 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 134 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,265 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 51 जी |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 61 g |