यो सरल मासु ट्रिप टिप रोस्ट कुनै पनि अवसरको लागि एकदम सही छ। यसलाई कम र धीमा ग्रिल गर्नुहोस् र जस्तै यो हो, वा यसलाई क्वेसडिलस, ट्याकोस, एन्सिलाडास, सलाद, स्यान्डविच, वा अरू केहि सोच्न सक्नुहुन्छ। हप्ताको भोजनको लागि उत्कृष्ट वा हप्ताको लागि भोजन गर्नुस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड / 900 जी ट्रिप-टिप रोस्ट
- 2 चम्मच / 10 एमएल प्याज पाउडर
- 2 चम्मच / 10 एमएल सूखे अजल
- 1 चम्मच / 5 एमएल लसुन पाउडर
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर कालो मिर्च
- 1 1/2 चम्मच / 7.5 एमएल समुद्री नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
1. Preheat ग्रिल र अप्रत्यक्ष ग्रिलिङ को लागि तयारी गर्नुहोस्। हल्का तेलको खाना पकाउने गेटले तपाईंको ग्रिलमा उच्च धूम्रपान बिन्दु तेलको साथ। यो गर्नका लागि, तपाईंलाई ठूलो जोडाको बाहिर पकाउने भाषाहरू, तहका कागज तौलिए, र तेल चाहिन्छ। भाषाको साथमा तहका कागजहरू टाँस्नुहोस् र तेलमा डुबाउनुहोस्। एक राम्रो गैर छड़ी सतह सिर्जना गर्न 2-3 पटक ग्रिल गेटहरूमा पिप गर्नुहोस्। यो एकपटक ग्रिल गेटमा मासु राख्नुअघि ग्रिल पूर्ण तापमान पुग्यो र सही छ।
2. लसुन पाउडर, प्याज पाउडर, मरिच र नुन जोड्नुहोस्। ट्रिप-टिप रोस्टको सतह माथि यो रूका गर्नुहोस् कि एक कोटिंग प्राप्त गर्न निश्चित गर्नुहोस्।
3. ग्रिल, मोटो पक्ष माथि ट्रिप-टिप राख्नुहोस् । टिप्टिपुच गर्नको लागी तपाईं ड्रिप प्यान तल राख्न सक्नुहुनेछ जसले पछि ठूलो ग्रेभ बनाउनेछ। गोभीको साथमा पानीको लागि सानो पानी (करिब 1/2 कप) लाई जोड्नुहोस्। लगभग 1 घण्टाको लागि कम कुकमा ग्रिलको साथ वा बीफ रोस्ट सम्मसम्म तपाइँले चाहेको दानसम्म पुग्छ।
4. ग्रिल टिप रोस्ट लाई ग्रिल र तम्बबाट एल्यूमीनियम पन्नीबाट हटाउनुहोस्। 10-12 मिनेटको लागि मासु आराम गर्न दिनुहोस्। यसले पुन: वितरण गर्न रसहरूलाई मद्दत गर्नेछ। स्लाइस स्टिक कम्तिमा कम्तीमा 1/2 इन्च मोटी स्लाइस र सेवा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 514 |
| कुल मोटा | 26 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 202 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,071 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 65 g |