यो एक निविदा, स्वादिष्ट बर्तन रोस्ट हो, कुलो कुकरमा पूर्णतया पकाएको तर प्याज सूप मिश्रण र एक कोला को प्याकेज। मैले बीउलाई 1/2 कप कपको बारबेक्यू सस थपेँ जब मैले यसलाई बनायो।
यो नुस्खा साझा गर्न Myron को धन्यवाद!
यदि तपाईं आफ्नो बर्तन रोस्ट सुपर निविदा र बिस्तारै मनपर्छ भने, 10 देखि 12 घण्टा सम्म पकाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बर्तन रोस्ट
- 1 लिफा
- सूखे प्याज सूप मिश्रण
- 12 औँ कोला (1 सक्छ)
यसलाई कसरी बनाउने?
ढिलो कुकरमा पोट रोस्ट राख्नुहोस्।
पोट रोस्टमा प्याज सूप मिश्रणको लिफामा हिलाउनुहोस्।
कोला माथि मा कोला डालो।
आवरण र कम दिन दिन लामो खाना बनाउनुहोस्, वा लगभग 8 देखि 12 घण्टा।
म्याय्रोनको नोट: "मलाई मेरो बिचार बिर्सन्छ जस्तो लाग्छ, त्यसैले म यसलाई 12 घण्टासम्म छोड्छु।
यो "कुनै असफल" स्वादिष्ट नुस्खा हो! "
तपाईं पनि मन पर्छ
क्रीम धीमी कुकर खट्टा क्रीम पट रोस्ट
यो पनि हेर्नुहोस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 67 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 13 मिलीग्राम |
| सोडियम | 13 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |