यदि तपाईंलाई एक नुस्खाको लागि प्याज सूप मिश्रण चाहिन्छ र कुनै पनि छैन भने, तपाइँसँग तपाइँको प्यान्ट्रीमा सबै आवश्यक अवयवहरू छन्।
यो सूप मिश्रणको लागि सजिलो सजिलो छ, र यसले पसल-खरीिएको मिश्रणको एक लिफाको स्थानान्तरण गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच प्याज (सूखे)
- 4 चम्मच बीफ bouillon granules (अधिमानतः कम सोडियम)
- 1 तापनि चम्मच प्याज पाउडर
- 1/8 चम्मच अजवालीको बीउ
- 1/4 चम्मच शुगर
- 1/2 चम्मच अजवाइन फ्लेक्स (वैकल्पिक)
- ड्यास ताजा जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्।
प्याज सूप मिश्रणको 1 लिफा प्रतिस्थापन गर्न व्यञ्जनहरूमा यो मिश्रण प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 41 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,739 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |