माटोलोफ धेरै लामो समयको वरिपरि भएको छ। यो एक 1 9 36 सामान्य इलेक्ट्रिक भान्सा संस्थान कुकबुक, द न्यू आर्ट ओफ आधुनिक कुकिरी बाट एक नुस्खा हो । सूखी प्याज सूप मिश्रण र केचअप स्वाद साधारण दैनिक मासुको नुस्खाको यो संस्करण। यो एक क्लासिक, लोकप्रिय मांसपेशी हो, आलु र हरियो सेम वा भान्सा ब्रोकोली संग राम्रो।
बायाँहरू स्वादिष्ट स्यान्डविचहरू बनाउँछन्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 अण्डा (पीटा)
- 1/3 कप क्याचअप
- 3/4 कप पानी
- 1 प्याकेट सूखी प्याज सूप मिश्रण
- 1 1/2 कप
- breadcrumbs
- 2 पाउण्ड दुबला भुइँमा गोडा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 एफ / 180 सी / ग्याँस 4 ताप्नुहोस्।
- ठूलो कटोरामा अण्ड, केचअप, पानी र सूप मिश्रण मिलाउँछ; राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्। रोटीको टुक्रा र मासु जोड्नुहोस् राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्।
- खुट्टामा आकृति र एक उथल, पन्नी-रेखा प्यान, लोफ प्यान, या मासुलोफ प्यानमा राख्नुहोस्।
- लगभग 1 घण्टा र 15 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा उठाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 298 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 125 मिलीग्राम |
| सोडियम | 28 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 30 जी |