यो एक स्वादिष्ट धीमी कुकर जाम्बयाया, चिकन, साउसेज, चावल, टमाटर र चिन्ताको संयोजन हो। पकाएको चावल र चिन्ता थपिनु अघि खाना पकाउनु अघि भर्खरै थपिएको छ।
नुस्खा मा मसालेदार Andouille सॉसेज या एक किलोग्राम पोलिश सॉसेज को उपयोग गर्नुहोस। वा कुखुरा वा टर्की विविधता जस्तै स्किक्ड ससज को एक किस्म प्रयोग गर्नुहोस्।
किनकी यो टमाटर समावेश गर्दछ, यो कजुन भन्दा बढी क्रियोल जम्बोल्याया हो। चावल पुरा तरिकाले पकाएको छ सुनिश्चित गर्न पकाइएको छ; यदि तपाइँ चाहानुहुन्छ भने पहिले नै यसलाई खाना बनाउनुहोस्। तपाईंको स्वाद अनुरूप गर्न स्याउ सान फरक गर्न महसुस गर्नुहोस्। हाम पनि एक राम्रो अतिरिक्त हो, वा चिकनको सट्टा टर्की प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड चिकन छाती (वा निदाहरू, बेकार, 1 इन्च घन)
- 8 औंस
- स्नेच गरिएको सॉसेज (कटाईएको)
- 1/2 कप कटा प्याज
- 2 रिबेल पेलरी (कटाई)
- 1 हरित घंटी काली मिर्च (कटाई)
- 1 (28-औंस) टमाटरहरू कुचल गर्न सक्छन्
- 1 कप
- चिकन भाइरस
- 1/2 कप सूखी श्वेत शराब
- 2 चम्मच सूखे oregano
- 2 चम्मच सूखे अजवाली
- 2 चम्मच
- काजुन सिजन गर्दै
- 1 चम्मच केये मिर्च मिर्च
- 1 पाउन्ड चिन्ता , पकाएको
- 2 कप
- लामो अनाज चावल , पकाएको
यसलाई कसरी बनाउने?
- स्टोन कुखुरा, साउसेज, कटा बेईरी काली मिर्च र कटा प्याजले ढोका कुकरको कुखुरा घुसाउनुहोस्। टमाटर, चिकन भाइरस, शराब, अरेगानो, अजमोद, काजुन सिजन, र काली मिर्च जोड्नुहोस्; बिस्तारै हिड्नुहोस्।
- 6 देखि 8 घण्टाको लागि कम र पकाउनुहोस्, वा 3 देखि 4 घण्टाको लागि उच्च।
- पकवान तयार हुनु 20 देखि 30 मिनेट पहिले, पकाएको चिंरालो र तातो पकाएको चामल जोड्नुहोस्; राम्रोसँग।
- पाईलो फ्रान्सेली रोटी वा क्यान्डब्रेडको साथ पकवानको सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 420 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 176 मिलीग्राम |
| सोडियम | 635 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 32 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 35 जी |