यदि तपाईं एक धेरै मसालेदार सिसाईज मनपर्छ भने, यो मसाले मिश्रणमा थोडा थप केडीई थप्नुहोस।
सम्बन्धित नुस्खा: काजुन स्पाइस ब्लेंड, नमस्ते फ्री
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 tablespoons paprika
- 1 चम्मच प्याज पाउडर
- 2 चम्मच अयगानो
- 1 चम्मच थिम
- 2 चम्मच नुन
- 2 चम्मच लसुन पाउडर
- 3/4 चम्मच सेतो मिर्च
- 3/4 चम्मच काली मिर्च
- 1 चम्मच केये मिर्च मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरूलाई जिप-नजिकको खाना भण्डारण बैगमा मिलाउनुहोस्; सील बैग, र राम्रो हिला।
- भण्डारमा स्थिर रूपमा भण्डार गर्नुहोस् वा जारमा स्थान्तरण गर्नुहोस्। प्रत्येक प्रयोग गर्नु राम्रोसँग हल्लाउनुहोस्।
- काजुन सिजनिंगको लागि कुनै पनि नुस्खा कलमा प्रयोग गर्नुहोस्, वा माछा, कुखुरा, वा सुँगुरमा छिटो।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 47 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 0 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |