लेमन मिर्च धेरै व्यञ्जनहरु मा एक लोकप्रिय संघटक हो। यो चिकन , एक बर्गर, या पास्ता मा एकदम सही छ। समस्या हो, कहिलेकाही कि किराना पसलमा लियोन मिर्च मसाले पत्ता लगाउन गाह्रो हुन सक्छ। वा सायद तपाइँ केवल आफ्नो आफ्नै ब्याच अप गर्न चाहानुहुन्छ किनकि तपाई स्टोरमा किन खरिद गर्नुहुन्छ भन्दा राम्रो छ। यो सरल नुस्खा तपाईंले चाहानुहुने मौसमहरूको प्रकार सुरु गर्न एक शानदार तरिका हो, विशेष गरी तपाईंको स्वादको लागि तयार बनाइयो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप / 240 एमएल
- मिर्चेरकस (कालो)
- 1/3 कप / 80 एमएल
- नींबू छील (सूखे)
- 1/4 कप / 60 एमएल प्याज (सूखे)
- 1/4 कप / 60 एमएल थिम (सूखे)
- 3 चम्मच / 45 एमएल
- धनिया बीज
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरूलाई मसाले चिनारी वा सफा कफी चिनोमा मिलाउनुहोस्। आदर्श रूप मा, तपाईं एक मोटे पीस को चाहेंगे एक ठीक पाउडर मा पीस मत करो।
- एक थरहित कंटेनरमा भण्डारण एक ठुलो, सुक्खा ठाउँमा। नींबू काली मिर्चले यसको स्वादलाई 6 महिनासम्म राख्नेछ।
लेमन मिर्च स्प्रिंगिंग कसरी प्रयोग गर्ने
Marinades को लागि यो मिश्रण प्रयोग गर्नुहोस्। चिकन छालहरू (4) जस्ता साना चीजहरूका लागि, 1 ठूलो नीलो र 1/4 कप तेलको रससँग 2 चम्मचको मिश्रण प्रयोग गर्नुहोस्।
सम्पूर्ण चिकन, आदि को लागि डबल नुस्खा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 2 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |