खरिद गरिएका क्याजुन र क्यालोरी सिजनको मिश्रणको बारेमा एक कुरा मैले मन पराएको मात्रा हो। यो सामग्रीको सामान्य मिश्रण हो, तर नुन बिना। जब तपाइँ यो एक नुस्खामा मिश्रण गर्न प्रयोग गर्नुहुन्छ, केवल तपाईंको स्वाद र तपाईंको आहार अनुरूप गर्न नुन जोड्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
नमस्ते संग घर का बना कैजुन सीजन
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 चम्मच प्याज पाउडर
- 2 टेबलपोन्स पेपरिका (जमीन, मिठो)
- 1 1/2 चम्मच लसुन पाउडर
- 1 1/2 चम्मच थिम
- 3/4 चम्मच अयगानो
- 1 चम्मच मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच मिर्चेरक (काला)
- 1 मध्यम बे पत्ती
- 1/2 चम्मच रातो मिर्च (ब्रेक)
- 1/2 चम्मच केयने काली मिर्च (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै सामग्रीहरू मसाले चिनारी वा कफी चिनोमा जम्मा गर्नुहोस्। काजुन मसालेका लागि कलिंग कुनै पनि नुस्खामा प्रयोग गर्नुहोस्।
केजुन सिजनिंगको लगभग 1/2 कप हुन्छ।
विशेषज्ञ सुझावहरू
मसाले पीस गर्नका लागी कैबिनेटमा एक खाली कफी चक्की राख्नुहोस्। यो कफी ग्राइन्डरसँग हटाउन सकिने कप छ जसले धुलाईको लागि उपयुक्त छ।
अधिक सीजन मिश्रण ब्लेंड व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 10 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |