यो तीव्र स्वादयुक्त सूखे सूखे खुट्टाको साथ बनाइएको छ त्यसैले यो जाडोको मध्यमा पनि बनाइन्छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप सूखे माछाहरु
- 1 1/2 कप शर्करा
- 1 चम्मच नींबू रस
- 1 3/4 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- फलफूल पौडेल एक खाना प्रोसेसरमा वा चाकू संग।
- छिटो कुकरमा खुट्टा राख्नुहोस्। चिनियाँ, नींबूको रस र पानीमा हिंड्नुहोस्। आवरण र 2 घण्टाको लागि उच्चमा पकाउनुहोस्, कहिलेकाहीँ घिमिरे।
- अनलक गर्नुहोस् र उच्च, स्ट्राइक कहिलेकाहीँ, 1 देखि 2 घण्टा लामो खाना पकाउनुहोस् वा मिश्रण सम्म कडा हुन्छ।
- सफा गिलास जारहरूमा लुगा। फ्रिजमा स्टोर 1 महिनासम्म, वा, कोठाको तापमानमा शेल्फ भण्डारणको लागि, 15 मिनेटको लागि उबलते पानीको स्नानमा प्रक्रिया।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 37 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |