प्रकटीकरण: म 20 वाङ्ग बिंग चेरी को डिब्बाबंद भएको थियो वाशिंगटन स्टेट फ्रुट कम्युनिकेशन प्रोग्राम को भाग को रूप मा, र लेजर को लेफाफा ले परीक्षण को लागि प्राप्त गर्यो।
चेरी शायद मेरो मनपर्ने फल हो, र तिनीहरू यस्तो धनी र स्वादिष्ट जाम बनाउँछन्। चिनियाँसँग म्याकरेट गरिएको, तिनीहरू लगभग वाइन-जस्तै स्वाद लिन्छन्। दुर्भाग्यवश म सामग्री को एकमात्र एक्लै छोड्न को लागी हूँ, यद्यपि, किनकी मैले मीठापन को लागि वेनिला को एक स्पर्श को उपयोग गर्न को लागि र यिनी भव्य वाशिंगटन को छल्ले को थोडा स्वाद स्वाद ओफसेट को फैसला गरे। साँच्चै, चेरी जाम सर्वोत्तम हुन्छ जब फल तीव्र पक्षमा सानो छ, यद्यपि। अन्यथा, यो बिरुद्ध हुन सक्छ।
यो नुस्खाको लागि पाईलो तर फर्म हो जुन फल प्रयोग गर्नुहोस्, र तपाइँसँग कुनै सेट प्राप्त गर्न कुनै समस्या छैन। चिसो पिटिनमा धेरै उच्च छन्, जब सम्म तिनीहरूले ओभरपिन गर्न थाले।
फ्रान्समा, चेरी र अन्य पत्थर फलका गड्ढुहरू प्रायः खुल्ला हुन्छन् र भित्रै नट नोयोक्स भनिन्छ, चीसेस्लोथ सफ्ट भित्र जाममा भरिन्छ। यो एक बादाम-जस्तै स्वाद कि एकदम स्वादिष्ट छ, तर यो उल्लेखनीय छ कि स्वाद आणविक मात्रा मा नैयाक्स मा सानो मात्रा बाट आउँछ। मात्रा हानिकारक हुन निकै सानो छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड चेरी, पिडा
- 2 स्क्यान कपहरू चिनी
- 1/4 चम्मच वेनिला पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
- धुलो, स्टेम र चेरी खान्छन् । यदि चाहियो भने उनीहरूलाई अझ बढी पक्कै पनि ठोक्नुहोस्।
- ठूलो अनावश्यक बर्तनमा, चेरी, चिनी र वेनिला पाउडर मिलाउनुहोस्। फ्रिजमा धेरै घण्टा वा रातभरको लागि म्याकरेट गर्नुहोस्।
- मध्यम गर्मी मा बर्तन राख्नुहोस्। जबसम्म चीनी पूर्ण भंग गर्न सक्दछ सम्म सम्म कहिलेकाहीँ अँध्यारो हुन्छ, माईक्रो फललाई हटाउनुहोस्। जेल बिन्दु सम्म पुग्न सम्मसम्म ऊनलाई उच्च बनाउनुहोस्, र पकाउनुहोस्, छिटो रोक्न मात्र लगाउने।
- जाम सफा, गरम जार र प्रक्रियामा 10 मिनेटको लागि पानीको स्नानमा टाँस्नुहोस् , उचाइको समायोजन गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 44 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |