Tangerines एक शानदार फल हो जुन ककटेल मा अधिक पल्ट उपयोग को हुनु पर्छ र यस टेंगाइनरी मार्गरेटता एक शुरुवात हो। फलफूलको स्वादको रूपमा मात्र मर्जरि रस जोडेर मोबाईल मार्जारिटा मिक्समा ल्याइन्छ, र यदि तपाइँ चाहानुहुन्छ, यो मिश्रण पनि एक प्याला बर्फ संग एक जमे भएका ककटेलको लागि एक ब्लेंडरमा राख्न सकिन्छ। त्यसो त, म केहि ताजा टेंगाइनिन मा फेंक गर्न चाहन्छु।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- टेक्ला
- 1 औंस
- तरकारी (सुन्तला)
- 1/2 औंस
- limejuice juice
- 1/2 औंस टेंगइन रस
- गार्निश: गिलास रिमको लागि नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइस क्यूबहरूसँग अवयवहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- नुनको साथमा ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 31 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 302 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |