Hibiscus सबै भन्दा राम्रो स्वाद उपलब्ध छ र यो मार्जारितामा राम्रो छ। त्यस्ता ककटेलको लागि धेरै व्यञ्जनहरू छन् र प्रायः सबैका लागि तिनीहरू सबै सुन्दर छन्। यो Rosangel Margarita धेरै कारणहरु को लागि मेरो नयाँ मनपर्ने मध्ये एक छ, विशेष गरी यस तथ्य को लागि यो शानदार हेबैस्कस-स्वादयुक्त टायला: Rosangel।
यो जस्तो देखिन्छ कि धेरै रस को असंख्य पेय मा रहेको छ, तर यो पनि ध्यान दिनुहोस् कि ती मिनेट अंश हो र उनीहरूलाई जस्तै राख्न महत्त्वपूर्ण छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस Rosangel Tequila
- 1/2 औंस प्रीमियम
- नारंगी तरकारी
- 1 चम्मच
- agave nectar
- 1 चूनेको रस
- 1 चम्मच ताजे गुलाब
- सुन्तलको रस
- 1 चम्मच
- क्रेनबेरीको रस
- स्प्ल्याशको
- अदुवाको जाँड
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- कोप ग्लासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 157 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |