के तपाई सम्झनुहुन्छ कि ती सानो शर्कराको ग्याम्मे छोराछोरी तपाईले बच्चा हुनुहुने साढ प्याच बच्चाहरू भनिन् जसले तपाइँलाई पिकर बनायो? यही कुरा यो मार्गरेटताले स्वाद गर्दछ - र यो शानदार छ। खट्टा पैच मार्गरेटिता खट्टेको स्वादको स्पेक्ट्रम कैप्चर गर्दछ, तिनीहरूलाई मिश्रण गर्दछ र त्यसलाई स्वाद भरिएको हुन्छ, श्वेत लिफ्ट पेन्टिन्छ जुन गर्म गर्मीको एप्सको लागि एकदम सही छ वा कहिलेकाँही तपाईंसँग खट्टा मीठे दाँत छ। Gummi Bear Margarita जस्तै, तपाईं ग्यामी कैंडी पनि एक अतिरिक्त उपचार को लागि बर्फ मा जब तपाईं यो चट्टान मा सेवा गर्न सक्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 बजे
- वूू टिकी ग्रीन ड्रैगन टक्विला
- 1/2 ओज
- Midori melon liqueur
- 1/2 ओज
- ट्रिपल सेकेन्ड
- 1oz
- खट्टा मिक्स
- 1 औँ
- सुन्तलको रस
- गुलाबको छेउको कालीको स्प्ल्याश (माथिल्लो चोटि)
- रिमको लागि 2 चम्मचौं शताब्दी
- Garnish: शर्करा लेपित नींबू
यसलाई कसरी बनाउने?
- चीनीको साथमा ठुलो मार्जारीटा गिलास रिम ।
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- तयार गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- एक चीनी लेपित नींबू संग गार्निश।
यो मार्गरेटताले चट्टानहरूमा पनि सेवा गर्न सकिन्छ वा लगभग 1 कप बर्फ संग मिल्दछ ।
पकाउने शिष्टाचार वूडू टेकी टायला
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 402 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 840 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 95 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |