रास्पबेरी-स्वादयुक्त मार्जारिता को लागि यो नुस्खा एक अद्भुत तरल, Frujá रास्पबेरी को विशेषता हो। तपाईले पत्ता लगाउनुहुनेछ कि यस ककटेलको रास्पबेरी स्वादले प्रामाणिक र तातो, हात-पकाएको रास्पबेरीको लागि सत्य हो। तथापि, केही अतिरिक्त फल स्वादको लागी, केहि मिश्रणहरु लाई पनि मिक्स गर्न को लागी आराम गर्न को लागी सरल सिरप संग मल बनाउन पनि सक्छ। त्यसपछि एउटा गार्निशको लागि एक वा दुई रसिफ्रेरी प्रयोग गर्नुहोस्।
यदि तपाईं आफ्नो मार्जारिटस फ्रिजको आनन्द लिनुहुन्छ, यहाँ एक मिश्रित रास्पबेरी मार्गरेटिता को लागि एक नुस्खा हो।
अधिक स्वादिष्ट Margarita व्यञ्जनहरु
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस फ्रूज रास्पबेरी लिकर
- 1 1/2 औंस सउजा हर्नितोस टक्वीला
- 1/2 औंस
- ताजा चमेको रस
- 1/2 औंस
- सरल सिरप
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- एक ठुलो मार्जारीता गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 164 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |