एक सुपर मीठो पेय, डुलस डे टक्टिला को अर्थतः " टेबल कैंडी" को अर्थ छ र एक लुस्सिड मिठाई ककटेल बनाउँछ। ट्युइला तेज़ोन रिपोसोडो र मार्टेल कग्राक सितारका रूपमा, यो पेय नारंगी-स्वादयुक्त कोइन्ट्रेउ र मिठो अग्नि चित्राको साथ बढाइएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस टेक्ला (तेज़ोन रिपोसोस)
- 1 औंस
- सिग्नेक (मार्टेल)
- 1 औंस
- सुन्तला तरकारी (कोइन्ट्रीउ)
- 1/2 औंस लिम रस
- 1 चम्मच
- agave nectar
- गार्निश: रेमिङको लागि चिनी
- गार्निश: लेमन पञ्ज
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइसक्रेसनमा अवतरण गर्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- एक ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव मिल्दो साथ।
- नींबू को किनारा संग गार्निश।
पकाउने शिष्टाचार: टेक्ला तेज़ोन
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 282 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 22 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 10 जी |
| प्रोटिन | 12 जी |