यो हार्वे वाल्बेन्जरको एक भिन्नता हो र अनिवार्य रूपमा एक पेय हो; यसले केवल टक्करसँग वोदका बदल्दछ । तपाइँ यो पनि क्याक्टस बंकरको रूपमा उल्लेख गरिएको सुन्न सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- टेक्ला
- 4 औंस
- सुन्तलको रस
- 1 औंस
- Galliano Liqueur
- गार्निश: सुन्तला टुक्रा
यसलाई कसरी बनाउने?
- हाईबल गिलासमा बर्फबाट भरिएको टेक्ला डाल्नुहोस् ।
- सुन्तलाको रस भर्नुहोस्।
- गैलियानो संग शीर्ष।
- नारंगी टुक्राको साथ गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 154 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 6 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |