यो सुन्तला मार्गरेटिता त्यस्ता कुरा बुझ्दछ कि यो: र नारंगी-स्वाद फ्रोजन मार्गाताटा । मलाई मनपर्छ यो कसरी चिकनी र क्रीम छ, जो नारंगी शर्टबर्टको कारण हो। वास्तव मा, शर्बर्ट को परिभाषित "सुन्तला" संघटक को रूप मा यो त्यहि जमे हुए मार्गरेटता हो। यदि मिश्रित एकपटक मिक्स धेरै मोटो हुन्छ भने, सुन्तला वा नीलो रस जोड्नुहोस्: यदि यो धेरै पतली छ भने थप बर्फ वा आइसक्रिम थप गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप बर्फ
- 1 1/2 औंस
- टेक्ला
- 1/2 औंस
- ट्रिपल सेकेन्ड वा
- नारंगी तरकारी
- चूने कालीको ड्यास
- नारंगी शर्टबर्टको स्कूप
- सुन्तला टुक्रा र
- त्यसो भएन
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ब्लेंडरमा अवयवहरू राख्नुहोस्।
- सुचारु नभएर मिश्रण गर्नुहोस् ।
- सामग्रीलाई ठुलो मार्जारीटा ग्लासमा राख्नुहोस्।
- चूने कोला र सुन्तला टुक्राको साथ गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 245 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 52 जी |
| आहार फाइबर | 10 जी |
| प्रोटिन | 8 जी |