यो मूल हंसी मार्गरेटता को एक मिश्रित संस्करण हो। यो केवल मूल नुस्खा लिन्छ र सब्जको साथमा ब्लेंडरमा सब्स्सा लगाउँदछ, तातो गर्मीको दिनहरुमा ताजा तातो पानीको पेय सिर्जना गर्दछ।
तपाईं यो नुस्खा मा एक महत्वपूर्ण मात्रा मा खट्टा मिश्रण छ भनेर ध्यान दिनुहोस। यो एक सानो नींबू स्वादमा लिम्बु स्वादमा थप गर्नुको कारण यो पनि एक राम्रो खाने को मीठोपन बढाने को लागि मार्टिन को लक्षण को लागि। मीठा फलहरूसँग अन्य मार्जारिटाहरूमा, सिफारिस कम (वा कुनै) खट्टा मिश्रण प्रयोग गर्न हुनेछ। कुनै पनि margarita संग, तपाईं स्वाद समायोजन गर्न को लागी आफ्नो स्वाद अनुरूप गर्न - यो नुस्खा बस एक आधार हो।
Margaritas को सुन्दरता तपाईं कल्पना गर्न सक्नुहुन्छ लगभग कुनै स्वाद संग धेरै भिन्नताहरू छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप बर्फ
- 1 1/2 औंस
- टेक्ला
- 1/2 औंस
- ट्रिपल सेकेन्ड
- 1/2 औंस लिम रस
- 3 औंस
- खट्टा मिक्स
- लेमन पर्ज गार्निशको लागि
- नमस्ते
- रेमिङ ग्लासका लागि (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ब्लेंडरमा अवयवहरू राख्नुहोस्।
- सुचारु नभएर मिश्रण गर्नुहोस् ।
- यदि चाहियो भने, ठुलो मार्जारीि गिलासको रिमलाई नमक ।
- सामग्रीलाई ग्लासमा राख्नुहोस्।
- चूने कोल संग गार्निश।
यदि मिश्रित एकपटक मिक्स धेरै मोटो हुन्छ भने, थप रस थप्नुहोस्: यदि यो धेरै पतली छ भने थप बर्फ थप गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 411 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 15 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 82 जी |
| आहार फाइबर | 8 जी |
| प्रोटिन | 17 जी |