यो स्वादिष्ट गोभी सलाद को हरियो प्याज र बेकन संग बनाइन्छ, एक स्वादयुक्त मेयोनेज र तेल ड्रेसिंग संग। सानो कालोरीको बीजले यो सलादलाई थप स्वाद दिन्छ। यो राम्रो सलाद हो कि ग्रील्ड खाना, बर्गर, आदि संग सेवा गर्न वा बेकन छोडेन र यसलाई सुँगुरको पोर्क वा माछा टेकोस को लागि टपिंग को रूपमा प्रयोग गर्नुहोस्।
यदि तपाईं थोडा अधिक कुकुर वा विभिन्न किसिमका सब्जी चाहनुहुन्छ भने केहि संभावनाहरू गाजरहरू, सुत्ने कटा कर्कर कटाई कालोरी, रातो रङ, हरियो, वा सुन्तला घंटी काली मिर्च, कटा पातलो, पाइन नट, या सूरजमुखीको बीउ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 देखि 10 स्लाइस बेकन, पकाएको, पकाएको, घाइते
- 4 कप कटाई या कटा भयो गोभी (1/2 माध्यम को टाउको या एक सानो टाउको)
- 4 देखि 6 हरियो प्याज, पतला कटाई
- 1/4 चम्मच अजवालीको बीउ
- 1/3 कप मेयोनेज
- 3 चम्मच जैतून का तेल
- 1 देखि 2 चम्मचौं शताब्दी
- 2 चम्मच सेब स्याउ या सेब को रस
- 1 देखि 2 चम्मच सिरका
- नमक र मरिच, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- बाकस, गोभी, हरियो प्याज, र कालोरीको बीज ठूलो कटोरामा टस गर्नुहोस्।
- ठूलो कप वा सानो कटोरामा, मेयोनेज, जैतून का तेल, 1 चम्मच शर्करा, सेब साइडर र 1 चम्मच सिरका। नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्, यदि चाहियो भने थप चीनी र सिरका साथ स्वाद गर्न। गोभी को मिश्रण मा ड्रेसिंग मिश्रण जोडें; गठबन्धन गर्न ट्रेस गर्नुहोस्। समय समयमा सेवा नगर्नुस् र फ्रिज गर्नुहोस्।
यदि स्ल्याड बनाइन्छ र केही घण्टाको लागि प्रशोधन गरिसकेको हुन्छ भने सलादले अधिक स्वाद बढाउँछ।
अतिरिक्त स्वाद र क्रान्तिको लागि, अन्य सब्जियां वा पागल बनाउन को लागी नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस्। यहाँ केही सुझावहरू छन्:
कटकिएको गाजर, पतला कटा कर्कर कटा अजवाइन, रातो रातो, हरियो, वा सुन्तला कीली काली मिर्च, कटा पातलो, पाइन नट, या सूरजमुखीको बीउ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 141 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 137 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |