यो स्वादयुक्त अनानास क्यासरोल रोटी क्युब, अनानास, सानो शर्करा र अण्डा संग बनाइएको छ। बेक्ड ह्याम, धुलो कंधे, वा भुईखोरो पोर्कको साथ यो स्वादिष्ट पुलाव को सेवा गर्नुहोस्।
यो एउटा अचम्मको सजिलो क्यासरोल हो र यसले सुन्दर ढंगले पकाएको ह्याकलाई पूर्ण बनाउँछ। मैले क्यासरोलमा लगभग 16 औंस कुचल अनानास प्रयोग गरे।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 डिब्बे (8 औंस प्रत्येक) अनानास (कुचल, रस मा)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 कप शर्करा
- 3 चिसो चप्पल
- 3
- अण्डा (पीटा )
- 2 कप रोटी (ताजा, क्यूब्ड)
- 6 चम्मच मक्खन (पिघल)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- मक्खन 1 1/2-क्वार्ट क्यासेरोल डिश।
- नमक, शर्कु र आटाको साथ अनावश्यक अनानास मिलाउनुहोस्। पिटेको अन्डामा हिउँ
- धनी मक्खनको साथ रोटी क्यूबस गर्नुहोस्; अनौठो मिश्रणमा राख्नुहोस्।
- तयार क्यासरोल डिशमा अनानास मिश्रण डाल्नुहोस् र 40 देखि 50 मिनेटको लागि पूर्व निर्धारित 350 F मा सङ्कलन गर्नुहोस्, वा सेट नभएसम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 252 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 243 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |