चिकन छातीको पछाडी यो स्वादिष्ट पुलाव बनाउन को लागी टाँस्ने टमाटर र कन्डेन्स सूप सॉस संग फ्याँकियो। क्रप गरिएको टको चिप्स वा डोरिटोस र केहि टाढा पनीर क्रस्ट र टपिंग बनाउँछ।
सजिलो मेक्सिकन चावलको साथ यो स्वादपूर्ण चिकन क्यासुलर सेवा गर्नुहोस् र एक संतोषजनक र राम्ररी पारिवारिक खानाको लागि रिफ्रिड सेम ।
यदि तपाइँ प्रशोधन गरिएको क्यान्डस्ड सोपको प्रयोग गर्नुहुन्न भने, सूप र 1/2 वटा चिकन भाइरसको चिसो छोप्नुहोस् र 3 चिसोको मौसममा सेतो चक्रसँग चट्याउनुहोस्। चटनीमा चिकन आधार वा आधा चिकन स्टकसँग चटनीमा चिकन स्वाद थप्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 बेकार चिकन स्तन हाल्दा, पकाएको, क्यूबड
- 1 (10 ओज) हरी मिर्च संग टमाटर गर्न सक्छन्
- 1 (10 3/4 ओज) गर्न सक्छ
- मशरूम सूपको क्रीम
- 1 (10 3/4 ओज) चिकन सूपको क्रीम
- 1/2 कप टको सॉस
- 1/2 कप
- चिकन भाइरस
- 1 बैग tortilla चिप्स या Doritos (10 देखि 12 औंस)
- 1 कप कटा हुआ पादडर पनीर (वा अमेरिकी पनीर, मेक्सिकन मिश्रण, वा अर्को राम्रो पिघ्ने पनीर मिश्रण)
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मी मा एक saucepan मा , टमाटर, सूप, टको चटनी र शरद गठबन्धन। तातो र बुलबुला सम्म कुकुर, निरन्तर हलचल। गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- ट्याको चिप्सका साथ 2 1/2 क्यासेरोल डिशको तल रेखा।
- चिकन र चटनीको मिश्रण थप्नुहोस्।
- ग्रेटेड पनीरको साथ शीर्ष।
- 350 एफ मा पुलावको हिसाबले लगभग 20 देखि 25 मिनेटसम्म, वा बुलबुली र तातो सम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 742 |
| कुल मोटा | 61 g |
| पागलिएको बोसो | 33 जी |
| असंतृप्त फैट | 18 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 246 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 9 8 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 40 जी |