घरको रोटीले बनाएको स्यान्डविचको बारे केहि खास छ, र यो नुस्खा निश्चित रूपमा सबै भन्दा सरल र तेर्सो डेयरी-मुक्त खमीर रोटी व्यञ्जनहरू बनाउनका लागि एक हो। रोटीले 4-5 दिनको लागि बन्द प्लास्टिक थम्बनेल वा प्लास्टिकको लिपि कोठाको तापमानमा वा फ्रिजमा वा फ्रीजरमा 1 महिना सम्म राख्छ।
जब बादाम दूध वा अन्य डेयरी-मुक्त दूधको तापलाई तापनि, तरल को खमीर सक्रिय गर्न को लागी पर्याप्त तापक्रम हुनु पर्छ तर यति नराम्रो हो कि यो खमीरलाई मारिन्छ, लगभग 110º एफ।
दुई 9 "x 5" रोटहरू बनाउनुहोस्
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप
- बादाम दूध (तातो वा अन्य
- डेयरी-मुक्त दूधको विकल्प _
- 1/4 कप शर्करा (सेतो)
- 1 1/2 Tbsp। सक्रिय सूखा खमीर
- 6 कप सेतो रोटी आटा
- 1 1/2 चम्मच। नमक
- 1/4 कप तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो मिश्रण कटोरा वा हुक संलग्नक संग एक खडा मिक्सर कटोरामा, तातो बादाम दूध, शर्करा र खमीर को मिश्रण, धीमा गर्न को लागि धीरे हलचल। मिश्रण आराम 5-10 मिनेटको लागि वा फोम सम्म।
- बीचमा, एक ठूलो ठूलो मिश्रण कटोरामा आटा र नुन जोड्नुहोस्।
- खमीर मिश्रणमा तेल थप्नुहोस्। धीरे - धीरे आटा जोडें, एक समय मा एक कप। आटा बाहिर हल्का चिसो सतहमा घुमाउनुहोस् र लोचदार र फन्टि नभएसम्म घुमाउनुहोस्। हल्का तेलको कटोरामा आटा राख्नुहोस्, कटोरालाई प्लास्टिक लपेटो र एक घण्टाको लागि न्यानो स्थानमा राख्नुहोस्, वा थोकमा डुबाइन्जेल सम्म।
- Preheat ओवन देखि 350 एफ। तेल दुई 9 "x 5" खुट्टा प्यान्स ।
- आटा तल पच्याउनुहोस्, र सुत्ने सतहमा घुमाउनुहोस्, 3-4 मिनेट घटेको। अनुहार आधामा, आकारमा दुई रोटीहरूमा विभाजित गर्नुहोस् र तयार खाएको प्यान्टमा राख्नुहोस् । 30-40 मिनेट बढीको लागि रोटीहरू उज्यालो ठाउँमा उज्यालो होस्, वा रोपहरू प्यानको किनारमा माथि बढेसम्म।
- 30 मिनेट वा सुनको खैरो सम्मको लागि बेक गर्नुहोस्। सेवा गर्नु अघि प्यानमा थोरै ठिक गर्न अनुमति दिनुहोस्। ब्रेडले 5 दिनसम्म प्लास्टिक लपेटो वा प्लास्टिकको बत्तीको बिरुवामा लिपि राख्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 35 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 20 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |