यो ग्रील्ड बतख नुस्खाले छाला, अदरक, र आम सहित विभिन्न प्रकारका स्वाद सहित दुबला बतख छातीहरू जोड्दछन्। यो मज्जाले एक स्वादिष्ट चमकमा ग्रिलमा घुमाउँछ जब तपाईं यसलाई पान्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउंड / 450 जी skinless, बेकार बतख स्तन (मोटो हटाइयो)
- 2 कप / 475 एमएल गरम पकाएको चावल
- समुद्री जहाजको लागि:
- 1 चम्मच / 15 एमएल अदरक जड (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच / 30 एमएल कम सोडियम सोया सस
- 1 चम्मच / 15 एमएल मांग चटनी (कटाई)
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर तिल तेल
- 1/4 चम्मच / 1.25 मिलीलीटर नमक
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल ग्राउंड दालचीनी
- 1/4 चम्मच / 1.25 काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
अदरक, सोया सस, लसुन, नमक, काली मिर्च, सानो कटोरीमा तिलको तेल र दालचीनी संयोजन। धुलो पानीको साथमा टाँस्नुहोस् र कागज पेटीहरूसँग टाँस्नुहोस्। एक रिसेबल योग्य प्लास्टिकमा राख्नुहोस् र अचयन थप्नुहोस्। बैग र मुहर बाट हावा रिलीज गर्नुहोस्। 8-24 घण्टाको लागि फ्रिजमा राख्नुहोस्।
Preheat ग्रिल र तेल ग्रेट। बट देखि बतख छातीहरू हटाउनुहोस् र खारेज गर्नुहोस्। प्रति तिर लगभग 4-6 मिनेट को लागि सीधी गर्मी मा ग्रिल गर्नुहोस या जब सम्म आंतरिक तापमान 160 डिग्री एफ। सम्म पुग्छ।
ग्रिल चम्मच माङ चटनीबाट माथिल्लो छेउबाट हटाउनु अघि 1-2 मिनेट पहिले। जब गरे, ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र चावलको साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 785 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 683 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 136 g |
| आहार फाइबर | 33 जी |
| प्रोटिन | 55 g |