यो हंगरीली शैलीले गोभी रोल नुस्खालाई सोररक्राट र ग्राउण्ड मासु र ग्राउण्ड मासु संग बनाइन्छ। हल्का मौसमको साथ र टमाटरको रस र खट्टा क्रीम सस संग जोडिएको संयुक्त स्वाद एक साथ उभिएमा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गोभीको ठूलो टाउको (कोर हटाइयो)
- 1/2 पाउन्ड पोर्क (जमीन)
- 1 पाउन्ड बीफ (दुबई मैदान)
- 1/4 कप प्याज (कटाई)
- 1 कप चावल (पकाएको)
- 1
- अण्डा (पीटा)
- 1 चम्मचको नमक
- 1/2 चम्मच मिर्च
- 1 tablespoon paprika
- 2 कप sauerkraut (पतला र नाली)
- 2 कप टमाटरको रस
- 1 कप पानी
- 1 कप खट्टा क्रीम
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरामा कोरڈ गोभी हेड गर्नुहोस्। घिमिरे पानी ढाक्नु पर्छ। लगभग 5 मिनेटको लागि खडा गरौं, वा गोभीले भत्काइयो। निकास र सम्पूर्ण पातहरूलाई सावधानीपूर्वक हटाउनुहोस्। भारी भित्तामा छाला र पखाले केही पातहरू।
- संयुक्त गहिरो माछा, कटा प्याज, चावल, अण्डा, नमक, काली मिर्च, र पेपरिका।
- प्रत्येक गोभी पट्टे मा यस मासु र चावल को मिश्रण को बारे मा 2 चम्मच राख्नुहोस; गुना पक्षहरू र रोल अप। वांछित यदि टूथपक्ससँग रोलहरू सुरक्षित गर्नुहोस्। ढिलो कुकरमा गोभी रोल साइम साइड तल राख्नुहोस्।
- रोलहरूमा घटेको सेउरोक्राट फैलाउनुहोस्।
- टमाटरको रस मिलाउनुहोस् र गोभी रोल माथि राख्नुहोस्।
- बर्तन ढाक्नुहोस् र 6 देखि 8 घण्टा सम्म कममा पकाउनुहोस्।
- कबाब रोलहरू न्यानो प्लान्टमा हटाउनुहोस्।
- खरानी क्रीम संग स्टोथ को 1/2 कप मिश्रण; गोभी रोल माथि राख्नुहोस्।
सुझावहरू
गोभीको टाउको फ्रिज गर्नुहोस् र त्यसपछि यसले रातभर रातभर फ्रिजमा घुसाउँछ। पातहरू सजिलैसँग पिक्टिन्छन् र तिनीहरू रोल गर्न पर्याप्त नरम हुनेछन्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 414 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 118 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,383 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 35 जी |
| आहार फाइबर | 7 g |
| प्रोटिन | 30 जी |