यो सजिलो वेग्की क्रीम पनीर औंला स्यान्डविच नुस्खा बच्चाहरुका चाय पार्टनर वा अन्तिम मिनेटका लागि उत्कृष्ट हो। यो सब्जियों को एक विस्तृत श्रृंखला संग तैयार गरिन सक्छ, र बच्चाहरु यसलाई प्यार गर्दछ जब यो गाजर, ककड़ी र घंटी मिर्च को रूप मा मीठो, मीठा सब्जिहरु संग बनाइन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1.5 कप सब्जियों (कटाई, जस्तै अंग्रेजी ककड़ी, खुट्टा गाजर, घंटी मरिच, watercress, बच्चा पालक, र रातो प्याज)
- 1 चम्मच सूखे अशुद्ध, कटा ताजा चियाहरु, कटा अजवा, पतले कटा लसुन, या पतला कटा घोडा
- 1 8 औंस कन्टेनर क्रीम पनीर (नरम)
- ड्यास नमक (स्वाद)
- काली मिर्च (स्वाद)
- 2 रोटीहरू रङ्ग रोटी (जस्तै तितली रोटी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- खाद्य प्रोसेसरमा केहि सब्जहरु राख्नुहोस् र आंशिक रूपमा उनीहरूलाई प्रशोधन गर्नुहोस्। वैकल्पिक सबभन्दा बढी सब्जियों / जडी बूटहरू र सब्जियों प्रसोधन गर्ने ताकि खाद्य प्रोसेसरले जाम पाउदैन।
- जब सब्जियां (र वैकल्पिक रुपमा, जडी बूटियों) पतला diced हो, एक कटोरा मा क्रीम पनीर संग मिश्रण।
- नमक र काली मिर्चको स्वाद जोड्नुहोस्।
- प्रत्येक दुई स्वादको रोटीको लागि, एक टुक्रामा 1.5 चम्मचको भिजेको क्रीम पनीर फैलियो।
- स्लाइसहरू सँगै राख्नुहोस्, क्रस्टहरू काट्नुहोस् र चार त्रिकोण औंला स्यान्डविच सिर्जना गर्न स्यान्डविच दुई पटक पटक काट्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 38 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 6 मिलीग्राम |
| सोडियम | 31 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |