यो चिन्ताजनक चिकन पनी पसिना राम्रो तरिकाले क्रीमयुक्त ड्रेसिंग जस्ता नीलो पनीर वा फटाको रूपमा सेवा गरिन्छ। तपाईंको अर्को कुकआउट वा खेल दिनको उत्सवमा यी आनन्द लिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 1/2 पाउन्ड / 1.1 किलो कुखुरा पखेटाहरू, सुझावहरू हटाइयो
- 1 कप / 240 एमएल
- balsamic सिरका
- 1/2 कप / 120 एमएल जैतून का तेल
- 2 चम्मच / 10 एमएल नमक
- 2 चम्मच / 10 एमएल सूखे अयगानो
- 2-3 लौंग
- लसुन , मिनीज
- 2 ठूलो हरियो
- प्याज, पतला कटाई
यसलाई कसरी बनाउने?
- Resealable प्लास्टिक थैला वा कन्टेनरमा राख्ने ठाउँ।
- एक मध्यम कटोरा मा सिरका, तेल, नुन, अरेगानो, लसुन, र हरियो प्याज मिलाउँछ। पखेटामा मिश्रणको आधा भाग लगाउनुहोस्।
- सील थैला र हल्का रूपमा कोटमा टसेको छ। 4-6 घण्टाको लागि फ्रिजमा राख्नुहोस्।
- बाँकी आधा मिश्रणलाई सस्यानमा राख्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। गर्मी कम वा कम तापमानमा 8 मिनेटको लागि गर्मी कम हुन्छ र प्रायः हिउँदिरहन्छ।
- मिश्रण एक थोडा मोटा हुनु पर्दछ तर अझै भग्नावली हुनुपर्छ। गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- मध्यम गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- छालाबाट चिकन पखेटाहरू हटाउनुहोस् र अनावश्यक खारेज गर्नुहोस्।
- ग्रिलमा पङ्क्तिहरू प्लेस गर्नुहोस् र 8 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, 8-10 मिनेट थप गर्नुहोस् र पकाउनुहोस्।
- एक पटक पखेटा 165-170 एफ बीचको आन्तरिक तापमान पुग्यो, गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- ठूलो कटोरामा पकाएको पखेटाहरू पछाडी माथिको बामामामिक चटनीलाई र माथि कोटमा झुन्ड्याउँदछ।
- तपाईंको मनपर्ने क्रीम ड्रेसिंगको साथ तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 643 |
| कुल मोटा | 43 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 23 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 158 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 36 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 50 g |