यो बीफी क्रक पोट स्पेनिश चावल उमेर पुरानो प्रश्नको एक सही समाधान हो, "रातको लागि के हो?" भूरी बीफ टमाटर, कटा मरिच र प्याज, र क्लासिक मिर्च सिजनहरु संग संयुक्त हुन्छ। यो एक परिवार-मनपर्ने डिश हो जुन सलाद वा कोलोला र कंक्रीट वा बिस्कुट संग राम्रो हुन्छ।
स्पिसियर स्पेनिस चावलका लागि, केही केयर्च मरिच थप गर्नुहोस् वा एक वा दुई मिनिड जेलापिन मिर्च थप गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउण्ड दुबला भुइँमा गोडा
- 1 कप कटा प्याज
- 2 हरित घंटी काली मिर्च (कटाई)
- 1 (28 औंस) टमाटर गर्न सक्छ
- 1 (8 औँ) टमाटर चट्याउन सक्छ
- 1-2 चम्मच मिर्च पाउडर (वा स्वाद)
- 1 1/2 चम्मच नुन
- 2 चम्मच Worcestershire सस
- 1 कप चावल (नचाहिएको)
- 1 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- मध्यम गर्मीमा ठूलो स्किलेटमा तेल हाल्नुहोस्। गोभीमा कुखुराको टुक्रा र लगभग 5 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, लगातार घिमिरे। कटा हुआ प्याज र घण्टी मिर्चहरू थप गर्नुहोस् र केहि मिनेटको लागि कुक जारी राख्नुहोस्, वा जब सम्म गोडा अब गुलाबी छैन।
- भूरीकृत जमीन बीफ, प्याज, र घंटी मरिच निकास गर्नुहोस् र ढिलो कुकरमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
- टमाटर, टमाटर चटनी, चिनी पाउडर, नमक, वर्कसेर्सरी चटनी, चावल, र मासुको मिश्रणमा पानी थप्नुहोस्। मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्।
- बर्तनको आवरण गर्नुहोस् र LOW मा 6 देखि 8 घण्टाको लागि खाना बनाउनुहोस्, वा 3 देखि 3 1/2 घण्टाको लागि उच्च, वा चावल निविदा नभएसम्म। यदि तपाईंको क्रैक बत्ती छिट्टै पकाउँदछ भने, चाँदीको लागि चावलको जाँच कम्तिमा 5 घण्टा पछि कम वा 2 घण्टा माथि उच्च हुन्छ।
- स्पेनिश चावल कोर्नब्रेड वा क्रस फ्रान्सेली रोटी र एक टाउको सलाद संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 391 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 101 मिलीग्राम |
| सोडियम | 618 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 30 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 36 g |