यो चिन्ता कोलोस्ला सरल मिठाई र ठुलो सिरका ड्रेसिंग संग बनाइन्छ र खुट्टा सुँगुर वा चिकन स्यान्डविचको लागि टपिंग को रूपमा प्रयोग गर्नको लागि एक उत्कृष्ट कोलासा हो। यो बर्गरको लागि स्वादिष्ट छानबिन हो, वा एक ह्यामको पोर्क डिनर, फ्राइड चिन्ता, ओइस्टर, वा माछा र चिप्सको साथ यो सेवा गर्दछ। यो माछा टेकोसमा उत्कृष्ट हुनेछ!
तातो ड्रेसिङ गोभीले केही हल्लाउँथ्यो र अचम्मको रूपमा काम गर्दछ। तपाईं सबै जाजरहरू कम बोसो र गहिराइको साथ गोभीमा ठेका एक साधारण मेयोनेज ड्रेसिङ भन्दा कम हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 गोभी (प्याकेली शेर्केड या लगभग 1/2 देखि 2 पाउण्ड प्याकेड शेल्डेड कोस्लो मिश्रण)
- 1 प्याज (मध्य रातो, क्वार्टरेड र पतला कटाई)
- ड्रेसिङको लागि
- 1 कप शर्करा
- 1 चम्मच नमक
- 1 चम्मच सरस (सूखा)
- 1 चम्मच अजवालीको बीउ
- 1 कप सिरका
- 2/3 कप सब्जी तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
- कटा हुआ प्याज संग कटा हुआ गोभी को मिश्रण।
- एक saucepan मा ड्रेसिंग अवयव संयोजन र फोडा ल्याउन। गोभी मा टाँस्नुहोस् र टस गर्नुहोस्।
- Coleslaw ठुलो र त्यसपछि समय सेवा नगर्दा फ्रिज गर्नुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- 1 मध्यम टुक्रा टुक्रा वा जुलियनी कटार गाजर कोलोस्लामा जोड्नुहोस्।
- लगभग 1/4 कपको पतली कटाई मुलास थप्नुहोस्।
- Coleslaw को लागि 1 कप को टुकडेदार लाल गोभी जोडें।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 304 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 30 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 34 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |