कद्दी बुखार एक सजिलो मेसिस ककटेल हो कि यदि स्वाद संग भरिएको छ र एक रमाइलो, मलाई मलाई मुखफिल छ। दुई आत्माहरु सबै मौसमी स्वाद जोड्नुहोस - बोल्प कद्दी स्लाम ले एक मीठो र मसालेदार स्वाद छ र सेलर जेरी एक टिंगलिंग मसाला रम स्वाद मा लाता छ। ती दुई तत्वहरू धेरै मसालेदार कद्दी पाई जस्तो स्वाद गर्छन्, तर कद्दी बुट्टामा थपिएका दूध र क्रीमले पेय रेशमी बनाइदिन्छ र निस्सन्देह कताई पंचलाई टाढा पार्छ।
यो ती शरद ऋतु cravings र रात्रि पक्षका लागि एक संतुलित पेय र आदर्श हो, यद्यपि हामी कद्दी पाई संग जोडी को सिफारिश गर्दैनौं। यो पनि सबैभन्दा मृत-कद्दू प्रेमीका लागि धेरै धेरै छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस बोल्ट कद्दू Smash
- 1 औंस
- स्पिमिड रोम (नाविक जेरी)
- 1/4 औंस
- क्रीम
- 1/4 औंस
- दूध
- गार्निश: ड्यास
- दालचीनी
- गार्निश: चिनियाँ (का लागि
- रोम )
यसलाई कसरी बनाउने?
- बर्फसँग हिलाउनुहोस् र चिनियाँ-रिम्मिड, सिल्ड मार्टिन गिलासमा तनाव ।
- ताजा जमीन दालचीनी संग छिराउनुहोस्।
Recipe सौजन्य: सेलर जेरी रम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 110 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 9 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |