खूनी सीजर कहिलेकाहीं सजिलै एक सीजरको रूपमा उल्लेख गरिन्छ र रगत मैरीको एक फरक भिन्नता हो। यो क्यानाडामा एक लोकप्रिय पेय हो र केहि धेरै समर्पित प्रशंसकहरू छन्, तर यो सबैको लागि नहुन सक्छ।
यो नुस्खाले खूनी मरियमको टमाटरको रसलाई क्लामटोस रस (क्लम र टमाटरको रस) लाई बदल्दछ। बाँकी पेय लगभग वही छ, यद्यपि, खतरनाक मरियम जस्तै, तपाई यसलाई अनुकूलित गर्न सक्नुहुनेछ। यदि तपाइँ मन पराउनुहुन्छ भने अधिक हट सॉस थप्नुहोस् वा ट्याबसस्कोको विकल्प छनौट गर्नुहोस्। यसलाई एक पन्जाको साथ गार्निश वा अजमेर संग छडी राख्नुहोस्। त्यहाँ धेरै विकल्पहरू छन्।
रेन्डेयर सीज़र र किट्टी क्रीक सीजर दुई व्यंजनहरू छन् जसले मिश्रणलाई एकैमै सानो बनाएको छ र तपाईंको सीजर प्रयोगका लागि प्रेरणाको रूपमा सेवा गर्न सक्छ।
यदि तपाइँ क्लामटोलाई मनपर्छ भने खूनी सीजरले राम्रो ब्रान्ड ककटेल र अन्य विकल्पलाई हटाउन सक्छ जुन hangover दर्दहरूलाई कम गर्न मद्दत गर्दछ ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस
- वोडका
- 4 औंस clamato juice
- 2 ड्यासहरू
- Worcestershire सॉस
- ड्यास
- Tabasco सॉस
- लेम पेज
- काली मिठो स्वाद
- सेलारी नमक
- गार्निश: सेलेरी स्टक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक हाईबल ग्लास रिमको लेजर संग रम को नमक र नमक को नमक र नुन को एक संयोजन।
- वोदका र क्लामाटोको रस थप्नुहोस्।
- मरिच संग मौसम, वर्कस्शियर र Tabasco स्वाद गर्न sauces।
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
- एक अजमेर छड़ी संग गार्निश।
रेन्डरियर सीजर काकटेल पकाउने
खूनी सीज़रको थोडा सजिलो संस्करण, रेन्डर सीजर एक बिहान बिहानै पेय हो। दुवै बीचको मुख्य फरक कुरा यो हो कि यो एक अख्तियारको छिटो थप्छ, यसैले छुट्टी र रिसीभर जडान।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 190 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 416 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |