तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप
- दही (सादा)
- 1 चम्मच लहसुन (मिनिसिङ)
- नमकको 1 चुरोट
- काली मिर्चको 1 चुरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो मिश्रण कटोरामा, सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्। जबसम्म राम्रो भए पनि हल गर्नुहोस्।
- प्रयोग गर्न तैयार नभएसम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
यो चटनी कबाब को लागी महान छ, सब्जी - ताजा र पकाया, र पिटा चिप्स संग पनि।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 10 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 मिलीग्राम |
| सोडियम | 26 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |