नाम जस्तै, यो कम carb मिर्च नुस्खा मासु को पूर्ण चकलेट हो। यदि तपाईं आफ्नो मिर्च मोटो मनपर्छ र "प्रायः मासु," यो नुस्खा राम्रो तरिकाले प्रयास गर्न लायक छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- 1 पहेंलो प्याज, diced
- 5 पाउण्ड मैदान बीफ
- 3 लौंग
- लसुन , मिनीज
- 1 रातो काली मिर्च, बीउ र कटा
- 1 हरित घंटी काली मिर्च, बीउ र कटा
- 1 सक्छ (14.5 अजीब।)
- टमाटर शुद्ध
- 1 (15-औंस) डिब्बे पिन्टो सेन्स, घटेको छ
- 2/3 कप मिर्च पाउडर
- 1/4 कप जमीन
- cumin
- 1/4 चम्मच दालचीनी
- 1/2 चम्मच मैदान Cayenne, वा स्वाद
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 2 चम्मच नुन
- 3 कप पानी, वा आवश्यक पर्दछ
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो बर्तनमा, मध्यम तापक्रममा, मासु मासु र प्याजको तेलमा नभएसम्म मासु खैरो छ, र सानो टुक्राहरूमा टुक्रिएको छ।
- तेलबाट निस्कनुहोस् र बर्तनमा फर्कनुहोस्।
- लसुन थप्नुहोस् र एक मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- सबै बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस्, सेमहरू बाहेक, र 1 1/2 घण्टाको लागि कममा उकालो, कहिलेकाहीँ अँध्यारोमा।
- सेमहरू थप गर्नुहोस् र सेवा गर्नु अघि 15 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्।
- मिर्च कुकले पानी थप्न, आवश्यक भएमा, यो धेरै मोटो हुँदैन।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 629 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 168 मिलीग्राम |
| सोडियम | 391 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 11 जी |
| प्रोटिन | 65 g |