क्रीम पनीरको कूकीज, क्रीम पनीर, चीनी, खट्टा क्रीम, मक्खन, र तपाईंको छनौटको साथ सुरक्षित राख्छ। तपाईं एक प्रोसेसर प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ क्रीम पनीर र मक्खन संग आटा मिश्रण मिश्रण गर्न को लागि र काँटा संग खट्टा क्रीम मिश्रण।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2/2/1 कप सबै आलोचनाको आटा
- 1/4 कप शर्करा
- पिच नमक
- 1 प्याकेज (8 औंस) क्रीम पनीर
- 1 कप मक्खन
- 2 चम्मच खट्टा क्रीम
- 1/2 देखि 3/4 कप फल राख्छ
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो मिश्रणमा कटोरामा आटा, चिनी र नुन जोड्नुहोस्। पेस्ट्री ब्लेंडर वा 2 फोर्कको साथ, क्रीम पनीर र मक्खनमा काट्नुहोस्। मिश्रण जस्तै मिश्रण जस्तो मिश्रणहरू जारी राख्नुहोस्।
- काँटाको साथ, खट्टामा कचौरा टाँस्ने बित्तिकै केवल पेटी सम्म रहन्छ।
- पेस्ट्री फारममा राख्नुहोस्; मोक्स पेपरको साथ लिनुहोस् र एक घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
- Preheat ओवन 325 एफ सम्म।
- पेन्चमेंट पेपरको साथ पाक पाना रेखा गर्नुहोस्।
- क्वार्टरमा आटा विभाजित गर्नुहोस्। जब तपाईं एक समय मा 1 भाग संग काम गर्दा प्रशस्त बाँकी आखा राख्नुहोस्।
- फटाएको सतह रोल आटा भाग 10 इन्च स्क्वायरमा। ठूलो 3 इन्च राउन्ड कूकी कटरको साथ, बाहिर राउन्डहरू काट्नुहोस्। प्रत्येक राउन्डको मध्यमा तपाईंको छनौटको 1/2 चम्मचको स्थान राख्नुहोस्। थोडा पानीको साथ आटाको किनारा; फोहोर आटाले भरिएको क्रिशमस कुकीज बनाउन को लागी संरक्षित गर्दछ।
- फ्याँकिएको फ्याक्ट्रीको साथ, किनारमा थिच्नुहोस्।
- माथिको हल्का रूपमा फ्रिक गर्न कालो प्रयोग गर्नुहोस्।
- कुकीजहरू ग्रीड बकिङ पानाहरूमा राख्नुहोस् र आटाको बाँकी अंशहरूसँग दोहोर्याउनुहोस्।
- 18 देखि 20 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा सुनको भून सम्म।
- कुकीजलाई ठिक पार्न रमाईलो हटाउनुहोस्।
- लगभग 3 दर्जन कुकीहरू बनाउँछ।
विशेषज्ञ सुझावहरू
केहि भरने छलांग ले जाएगा, यसैले सुनिश्चित गर्नुहोस कि तपाईं पाक कला या nonstick पन्नी संग बेकिंग पानाहरु लाई लाइन गर्नुहोस। वा आकार र ती भित्ता भ्यालेश कुकुर जस्तै कुकुरहरूलाई न्यूनतम रूपमा लिई राख्नको लागि कुकीहरू मिलाउनुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 111 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 154 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |