ग्रीष्मको बेलुका खाना खाने पछि गर्म आचरण को लागी भन्दा बढी निमन्त्रणा हुन सक्छ? पीच मोमबत्तीले मलाई गर्मीको खाना पकाउने, जुलाई जुलाई मनाउने र जन्मदिनका पार्टनरहरू मान्नुहुन्छ। यो बुबाको दिनको लागि एक उत्कृष्ट छनौट हो!
ताजा सबै भन्दा उत्तम छ, तर यदि तपाइँ सिजनमा ताजा आडहरू फेला पार्न सक्नुहुन्न, मोमबत्तीले जमे भएका (चिसो) पाच स्लाइसहरू वा डिब्बाबंद र चिसो स्लाइसहरू बनाउँदछ।
यो स्वादिष्ट पुरानो वेश्यामा कोच मोबाईलले वेनिला आइसक्रिम वा भारी क्रीमको स्कूपको साथ एक उत्कृष्ट मिठाईको लागि यो वर्षको कुनै पनि समयमा।
यदि तपाईं कोमोबुल टपिंगको बिस्कुट प्रकार मनपर्छ भने, तपाईले तल-घर आचरण मोबाईल मनपर्छ। डिब्बाबंद पीचहरूसँग बनाइएको मोमबत्तीको लागि यो छिटो र सजिलो संस्करण प्रयास गर्नुहोस् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो अन्डा
- 1 कप दाग गरिएको शर्करा, विभाजित
- 3 चम्मच मक्खन मक्खन
- 1/3 कप दूध, कम वसा राम्रो छ
- 1 कप सबै-उद्देश्य आटा, 4 1/2 औंस, प्लसका लागि 1 चम्मच
- 1 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 4 कप कटा भयो खुराकहरू, लगभग 8 मध्यम आडहरू
- 1/4 चम्मच ग्राउण्ड नट
- 1/2 चम्मच जमीन
- दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- 2-क्वार्ट उथ बेकिङ डिस्स गर्नुहोस्। हीट ओवन 350 एफ (180 सी / ग्याँस 4)।
- एक मक्खन कटोरामा, 1/2 औं शताब्दी, पिघरे मक्खन र दूधको साथ अण्डालाई हरायो।
- 1 कप आटा, बेकिंग पाउडर, र अर्को कटोरामा नमक मिलाउनुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- सुचारु र राम्रोसँग मिल्दो नभए पहिलो मिश्रणमा आटा मिश्रण हल गर्नुहोस्।
- अर्को कटोरामा पीचहरू 1 चम्मच आटा र बाँकी 1/2 1/2 औं शताब्दी र मसाले सँग जोड्छन्। तयार पाक डिशमा कोचहरू स्थान्तरण गर्नुहोस्। खुट्टामा समानतासाथ बल्ल बल्ल र त्यसपछि छिट्टै ढाक्छ।
- 40 देखि 45 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा बान्नुहोस्, वा क्रस राम्रो तरिकाले खैरो छ र क्रस्टमा घुम्ने एक दाँत बाहिर निस्कन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 374 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 167 मिलीग्राम |
| सोडियम | 486 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 58 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 8 जी |