यो चकलेट पडिंग केक नुस्खा सुपर नम र बनाउन सजिलो छ। केवल केहि अवयवहरू मिश्रण गर्नुहोस्, प्यानमा फैलियो र उबलते पानीमा राख्नुहोस्। सरल र स्वादिष्ट!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप
- सबै उद्देश्यको आटा
- 3/4 कप दाग गरिएको शुगर
- 1/4 कप प्लस 3 टेबलपोन्स unsweetened कोको पाउडर,
- विभाजित
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/4 चम्मच नुन
- 1/2 कप दूध
- 2 चम्मच वनस्पति तेल (तटस्थ स्वाद, जस्तै canola या मकई को तेल)
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
- 3/4 कप ब्राउन शुगर, प्याकेड
- 1 3/4 कप उबलते पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- हीट ओवन 350 एफ / 180 सी बटर 9-इन्च स्क्वायर पाक प्यान।
- एक मक्खन कटोरा मा, एक साथ आटा, granulated चीनी, को कोआ को 3 चम्मच, पाक पाउडर र नमक हलचल। फोर्कको साथ, दूध, तेल र वेनिलामा मिलाउनुहोस्।
- तैयार बेकिंग प्यान मा समान बल्लेबाज फैलाउनुहोस्।
- गहिरो शर्करा र शेष 1/4 कप कोकोआ गठबन्धन गर्नुहोस्; बल्लेबाजमाथि छिटो
- धीरेसाथ बल्लेबाज र खैरो रंगको शर्करा-कोकोआ मिश्रणमा उबलते तातो पानी डाल्नुहोस्।
- 40 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्। एउटा रैकमा हटाउनुहोस् र 5 मिनेटको लागि खडा दिनुहोस्।
- मिठाईको बर्तनमा चम्मच वा चक्कुमा काट्नुहोस्। आइस क्रीम संग सेवा गर्नुहोस् वा छोड्नुस्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 258 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 317 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 49 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |