यो लोकप्रिय एक-तह चकलेट केक फ्रान्सेली चकलेट फ्र्रोडिङको साथ फ्रस्टमा पकाइएको छ। यो चकलेट र कफीको संयोजन संग बनाइएको एक तितली चकलेट केक हो। कफी अद्भुत स्वादको रहस्य हो।
सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
पाँच मिनेट चकलेट केक
टेक्सास शीट केक चॉकलेट तितली फ्र्रेडिंग संग
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 औँ। नराम्रो बकिलो चकलेट
- 1 कप मक्खन वा मार्जारिन (नरम)
- 1 कप बीउको कालो कफी
- 2 कप शर्करा (दाईदार)
- 2/3 कप तितली
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 2 ठूलो अन्डा
- 1/2 चम्मच दालचीनी
- 2 चम्मच वेनिला
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा
- फ्रस्टिङ:
- 1/2 कप मक्खन (नरम)
- 3/4 कप कोकोआ
- 3 कप पाउडर चीनी
- 1 चम्मच वेनिला
- 1/4 कप पकाएको कफी
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 350 एफ सम्म
- 9-बिर-13 इन्च पकाउने प्यान्ट र आटा
- एक ठूलो ससनी मा, अकस्मात चकलेट, 1 कप मक्खन, र 1 कपको पकाएको कफी मिलाउनुहोस्। चकलेट र मक्खन पिघ्न सम्म गरम गर्नुहोस्। दाईदार चाइल्ड थप्नुहोस् र कम गर्मी सम्म सम्म कुकिरा जारी नगर्नु सम्म सम्म कुकुर भंग गर्न नसक्नु। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र ठिकै छुनुहोस्।
- तितली, बकिङ्ग सोडा, अण्डा, दालचीनी र वेनिलाको 2 चम्मच जोडिएको छ। चकलेट मिश्रणमा हलचल।
- आटामा हलचल, राम्रो मिश्रण।
- तयार प्यानमा ब्याटर राख्नुहोस्।
- 30 मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा केन्द्रमा सम्मिलित टूथपेक्स खाली हुन्छ।
- चकलेट फ्र्रेडिङ (तल) को साथ फ्रस्ट।
12 सेवा गर्दछ
फ्रस्टिङ
- एक मिक्सिंग कटोरा मा एक बिजुली मिक्सर संग, 1/2 कप को मक्खन लाई रोशनी र चमक देखि हरायो। कोकोआ थप्नुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। पाउडर चीनी र वेनिला 1 चम्मच थप्नुहोस्। राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- 1/4 कपको कफी जोड्नुहोस्, स्थिरता फैलिएको नभएसम्म, एक समयमा छोटो।
तपाईं पनि मन पर्छ
विनिला फ्रस्टिङसँग क्लासिक शैतानको खाना केक
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 5 9 0 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 98 मिलीग्राम |
| सोडियम | 45 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 87 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 6 g |