यो सजिलो चकलेट केक एक बेकीको केक हो किनभने यो अण्डा बिना बनाइन्छ। यो सहि सहि सजिलो छ! केवल संक्षेपमा अवयवहरूलाई एक चम्मचसँग मिश्रण गर्नुहोस्, प्यान्टमा ब्याटर राख्नुहोस् र बेक गर्नुहोस्!
केक मा एक चकलेट वा वेनिला फ्रोस्टिंग फैलाउनुहोस् र यसलाई पेकान संग, यदि वांछित छ, या ठंडा केक मा पाउडर चीनी को उचालें।
यो एक 8 इन्च केक हो, धेरै परिवारका लागि उत्तम आकार।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/1 कप कपडा
- सबै उद्देश्यको आटा
- 1 कप शर्करा
- 3 tablespoons unsweetened cocoa
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 चम्मच वेनिला
- 1 चम्मच सिरका
- 5 चम्मच सब्जी तेल (मकई तेल वा क्यानोला जस्तै तटस्थ स्वाद,)
- 1 कप ठुलो पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक 8 इन्च स्क्वायर पाक पनी ग्रीस र आटा। ओवन देखि 350 डिग्री फारेनहाइट (180 डिग्री सेल्सियस / ग्याँस 4)।
- ठूलो मिश्रणमा कटोरामा आटा, चीनी, कोकोआ, सोडा र नुन जोड्नुहोस्। राम्रोसँग मिश्रण गर्न हिउँदो वा हलचल।
- आटा मिश्रणमा तीन कुइहरु बनाउनुहोस्।
- एकले वेनिला राखे; अर्को सिरकामा र तेस्रोमा सब्जीको तेल।
- मिश्रणमा चिसो पानी तान्नुहोस् र नमिल्ने सम्म हलचल गर्नुहोस्।
- तयार प्यानमा ब्याटर टाँस्नुहोस् र 25 देखि 30 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, वा हल्का रूपमा छोयो जब सम्म यो स्प्रिङ फर्काउँछ।
- चकलेट फ्र्रेडिङ वा तपाईंको मनपर्ने इमिंग वा चमकको साथ फ्रस्ट। वा केक मा पाउडर चीनी पाउनुभयो र मजा लिनुहोस्!
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 253 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 361 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 38 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |