क्रिसमस फ्राइड चिकन, जीवंत रातो मिर्च जेली, अमीर र क्रीम एसिगो र क्रीम पनीर र पप योग्य योग्य सिलिलेरो यो ग्रील्ड पनीर थप अद्भुत बनाउन को लागी आउछन्!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- रोटीको 2 स्लाइस (देश सेतो)
- 2 तला गरिएको चिकन निविदाहरू (तयार, कटाई)
- 1 tbsp। रातो मिर्च जेली
- 1 1/2 चम्मच। क्रिम चिज
- 2 स्लाइस asiago
- 1/2 tbsp। cilantro
यसलाई कसरी बनाउने?
- स्मियर क्रीम पनीरले देशको सेतो रोटीको एक टुक्रामा सुरू गर्नुहोस्। कटा तलािएको चिकन टिपर थप्नुहोस् र माथिल्लो मिर्च जेली समान रूपमा थप गर्नुहोस्। Asiago को दो स्लाइस र बाकी को बाँकी टुक्रा थप्नुहोस्। स्यान्डविचको बाहिरी मक्खन र अलग।
- यदि तपाईं गैर-स्टिक प्यान प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ - प्यानमा बटर गरिएको स्यान्डविचलाई ठाँउ दिनुहोस् र गर्मीमा मध्यम पार्नुहोस्। एक छेउमा केही मिनेटको लागि कुक नभएसम्म रोटी सुनियो र कुकुर र पनीरको तलल्लो तहले नरम र पिटेको छ। सावधानीपूर्वक स्यान्डविच फ्लिप गर्नुहोस् र दोहोरो सम्मको समान सुनौलो भूरीको रूपमा र पनीर पूर्णतया पिघेको छ।
- यदि तपाइँ प्यानिनी प्रेस प्रयोग गर्दै हुनुहुन्छ - जुन सबै भन्दा सरल र तेर्सो तरिका हो - उचाई मध्यम मा उच्च बनाउनुहोस् र तरितित स्यान्डविचमा राख्नुहोस्। यो पनीर पिघ्न र शीर्ष र तलल्लो सम्म सम्म केही मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। स्यान्डविच खतरनाक र सुनको भूरी हो।
- एक पटक स्यान्डविच खाना पकाउने भएपछि, यसलाई एक मिनेट अगाडि सेवा गर्नु पहिले पनीर कोट्युलेट गर्न सक्नुहुनेछ र तपाइँ यसलाई काटेर बाहिर बाहिर नलगाउनुहुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 3580 |
| कुल मोटा | 225 g |
| पागलिएको बोसो | 88 जी |
| असंतृप्त फैट | 78 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 1,086 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,602 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 336 g |