यो स्क्वैश के छल्ले एक तौल मेपल मिश्रण संग हल्का रूप देखि चमकदार हुन्छन्, तब भुना भयो। यो कुनै पनि अवसरको लागि एक स्वादिष्ट साइड डिश हो। मजाक तथ्य: डेल्टाटा स्क्वाशको बाहिरी छाला पूर्णतया खाद्य हुन्छ। भित्तामा एक मीठो, हल्का स्वाद छ कि बच्चा र वयस्कहरू एकैचोटि आनन्द उठाउँछन्।
अधिक शीतकालीन स्क्वाश
- Acorn Squash Recipe With Honey and Granny Smith Apples
- ढिलो कुकर वा बेक्ड कार्निवल स्क्वाश
- बेक्ड मेपल र ब्राउन शुगर बर्नटट स्क्वाश
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 medium delicata squash
- 2 चम्मच मक्खन मक्खन
- 2 tablespoons
- मेपल सिरप
- ड्यास समुद्री नमक
- ड्यास ग्राउंड कार्डमom (वा दालचीनी)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Nonstick पन्नीको साथ जेलि रोल प्यान (वा बेकिंग पाना) लाई रेखा दिनुहोस्। पन्नी वा स्प्रे नोस्स्टिक पकाउने स्प्रेको साथ गर्नुहोस्।
- स्क्वासस 1 इंच मोटी राउन्डमा काट्नुहोस्; प्रत्येक राउन्डबाट बाहिर निकाल्नुहोस्।
- एक कटोरी मा, पिघल मक्खन र मेपल सिरप संग स्क्वैश टच गर्नुहोस्। तयार पन्नीको प्यानमा स्क्वैशलाई व्यवस्थित गर्नुहोस्। नमक र क्यानोमम वा दालचीनीसँग हल्का रूपमा छिटो गर्नुहोस्।
- 35 देखि 45 मिनेटको लागि 350 एफ मा बेक गर्नुहोस्, पछाडि समयको माध्यमबाट आधा बाटो तिर।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 59 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 10 मिलीग्राम |
| सोडियम | 28 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |