तरल बोरोबोन बल व्हिस्की प्रेमीको लागि उत्कृष्ट मिठाई पेय हो। यो चकलेट कुकुर होइन जुन हामी सामान्यतया सोच्दछौं , यसको सट्टामा सुचारू प्रोफाइल छ।
यदि तपाइँ मनपर्यो भने चकलेट मैनहट्टनको रूपमा सोच्नुहोस्, यो क्लासिकको रूपमा परिष्कृतको रूपमा हो, यसले सजिलै एक आधुनिक स्वाद दिन्छ। चकलेट र हजेलना तरलहरू Woodford रिजर्भको जटिल बोसबोन स्वादको प्रोफाइलको लागि ठूलो स्वादको जोडीहरू हुन्।
यो नुस्खा द वुडफोर्ड रिजर्व पाक कला ककटेल टूरमा प्रकाशित गरिएको थियो, एक खाना र ककटेल पुस्तक डिस्पिलरी द्वारा प्रकाशित।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस वुडफोर्ड रिजर्व Bourbon व्हिस्की
- 1 औंस व्हाइट क्रेममा कोकोओ
- 1/4 औंस हजेलनाल तरल
- Garnish: चकलेट shavings
यसलाई कसरी बनाउने?
- बोसबोन डालो र मिश्रणको गिलासमा बर्फमाथि पक्की
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- चकलेट shavings संग गार्निश।
Recipe Courtesy: Woodford Reserve Bourbon Whiskey
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 283 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |