यो भेटीको तेल हनीर्ड सलाद ड्रेसिंग एक स्वस्थ र घरपरिवार सलाद ड्रेसिंग हो जो कि तेलको तेल वा अर्को तेलको माटोको तेल प्रयोग गरेर। यदि तपाईं हेम्पिसेड तेल प्रयोग गर्न रचनात्मक तरिकाहरू खोज्दै हुनुहुन्छ, जुन तेल तापनि राम्रोसँग प्रयोग गरिन्छ, सलाद ड्रेसिंग एक उत्तम छनौट हो। हजुरआमाको अनुहारमा अक्टोबरको प्रयोग गरेर यो बिरुवाको तेल सलाद ड्रेसिङ सेगन बनाउनुहोस् - मैले यो दुवै तरिकाहरू (एव्वर र पनि प्रिय संग) प्रयास गरें, र यो सधैं राम्रो छ। यो सुन्तला तेल महाराजको शरिर ड्रेसिङ मेरो वर्तमान मनपर्ने ड्रेसिंग हो।
ध्यान दिनुहोस् कि यो नुस्खाले बिजनको डिजोन सरसफाइ प्रयोग गर्दछ, यो कच्चा खाना नुहाउने होइन, तथापि, यो नजिक छ र यो स्वस्थ छ, र केहि कच्चा खाना आहार चिकित्सकहरूलाई सानो मात्रामा मसलाहरू, जस्तै उनीहरूको आहारमा सरसफाइलाई अनुमति दिन्छन्। कुनै पनि तरिका, यो स्वादिष्ट छ, त्यसैले रमाउनुहोस्!
यो पनि हेर्नुहोस: थप हेमप फूड व्यञ्जनहरू प्रयास गर्न
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप
- स्याम्प तेल वा मिश्रणको भेडाको तेल र अर्को तेल
- 2 चम्मच सेब साइडर सिरका
- वैकल्पिक: 1/2 चम्मच सोया सस (वा
- Bragg को तरल Aminos )
- 2 चिसो डिजोन सरस (वा अन्य सरसफाई)
- 2 चम्मच हनी
- ड्यास नमक (स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
जबसम्म पनि इम्युलेटेड नभएसम्म सबै अवयवहरू सँगसँगै सिजनहरू स्वाद गर्न समायोजन गर्नुहोस्। तपाईं आफ्नो ड्रेसिंग मा थोडा अधिक नमक या मीठा बनाउन चाहानुहुन्छ, यसैले मात्रा समायोजित गर्नुहोस। म व्यक्तिगत रूपमा नमक र काली मिर्च छोड्छु, किनभने म यो नुस्खाको सानो मिठो हुन मन पर्छ।
आफ्नो बिरुवाको तेल हरि सरस ड्रेसिङको आनन्द लिनुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्: हेग बीज के हो?
स्वस्थ घरपरिवार सलाद ड्रेसिङ बनाउने जस्ता? यहाँ केहि रक्सी सलाद ड्रेसिङ व्यञ्जनहरू छन् जुन मैले प्रायः प्रयोग गर्दछु:
- फैट-फ्रिज सेगन भिनाइट्रे ड्रेसिङ
- सजिलो उपन्यास "देवी" ड्रेसिंग
- आधारभूत उपन्यास balsamic vinaigrette
- मेरो मन पर्ने जापानी मेमो ड्रेसिंग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 56 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 165 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |