त्यसोभए उनीहरुसँगको सम्बन्धको बारेमा जानकारी गराउनुभएको छ। तपाईं सोच्नु भन्दा सजिलो छ। रास्पबेरी vinaigrette स्टोर मा धेरै महंगी छ, र एक पल्ट तपाईं जान्दछ कि कसरि, यो धेरै सजिलो छ, र घर बनाउन को लागि धेरै घृणित। यो किन राम्रो उदाहरण हो किनकि म लगभग किराँत पसलमा सलाद ड्रेसिङहरू किन खरिद गर्दैन (र तपाई किन तपाइँलाई होइन!)। रास्पबेरी भिनिरे्रेटी बनाउन यहाँ मेरो मनपर्ने सजिलो तरिका हो।
विजय र रंगीन वेगन रस्पबेरी भिनिग्रेटी एक पोषण वा फल सलाद मा सेवा गर्न एक सजिलो अझै सुरुचिपूर्ण छनौट हो, र पालक सलाद संग एक लोकप्रिय छनौट हो। धेरै सलाद ड्रेसिंग जडी बूटियों या नमक को माध्यम ले स्वाद जोड्नुहोस (या कृत्रिम रूप देखि उच्च फर्कोजको मकई सिरप संग मीठा हो), रस्पबेरी भिनिगेट को टंगनी र थोडा मीठा स्वाद एक राम्रो परिवर्तन हो। रसबेरी भिनिग्रेटी सलादको साथमा एक मीठो उपचारको लागि ड्रेसिंग गर्न सक्नुहुनेछ वा सही हरियो सलाद बनाउनका लागि केही थप सुझावहरू जाँच गर्नुहोस्। तपाईंको सलादमा क्रेनबेरी, पाइन नट वा अखरोटको मुट्ठीमा टाँस्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप रास्पबेरी (ताजा वा जमे भएका)
- 1/4 कप सेब साइडर सिरका
- 1/4 कप balsamic सिरका
- 2 चम्मच शुगर
- 1 चम्मच दुश्मन
- 1/4 कप सब्जी तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै सामग्रीहरू जोड्नुहोस्, तेललाई ब्लेंडर वा खाना प्रोसेसरमा र सिमेन्ट सम्म सुचारू सम्म। धीरे - धीरे तेल मा जोडने को लागी संयुक्त।
तपाईंको सलाद ड्रेसिङ एक गिलास बोतल भण्डारणको लागि स्थानान्तरण गर्नुहोस् (म मेसन जारहरू प्रयोग गर्न चाहन्छु), र यसलाई सेवा गर्नु अघि मात्र हल्लाउनुहोस्।
अधिक Vegan सलाद ड्रेसिंग व्यञ्जन:
सेम विनिग्रेटे
सुन्तला बल्लाम्मी विनिग्रेटी
शाकाहारी हजारौं ड्रेसिंग
क्रीम मिसा ड्रेसिंग
Tahini "देवी" ड्रेसिंग
सजिलो लेम अगवे ड्रेसिंग
आधारभूत Balsamic Vinaigrette
इटालियन हर्ब ड्रेसिंग
सजिलो फ्रेन्च ड्रेसिंग
डिजोन भिनिरेटर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 59 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 18 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |