स्टोरमा फ्रांसीसी ड्रेसिङ किन्नुहोस् जब तपाईं यो सजिलो घर बनाउन डेयरी-फ्रि र बदल्न फ्रांसीसी सलाद ड्रेसिंग गर्न सक्नुहुनेछ। किन प्याकेज गरिएको र sugared फ्रांसीसी ड्रेसिङमा $ 3 खर्च किन धेरै अधिक fructose मकई सिरप वेभ छ? यो सजिलै घर बनाइएको डेयरी-फ्रान्सेली ड्रेसिङ क्याचअप, तेल, लसुन पाउडर र सिरकाबाट बनेको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चम्मच वनस्पति तेल
- 3 चम्मच कचरा
- 2 चम्मच सेब साइडर सिरका
- 1 चम्मच शुगर
- 1/4 चम्मच लसुन पाउडर
यसलाई कसरी बनाउने?
बोतल वा जारमा सबै अवयवहरू जोड्नुहोस् र ड्रेसिंग नभएसम्म राम्ररी मिल्दो हुन्छ।
अधिक घर का बना शाकाहारी ड्रेसिंग व्यंजनों:
सुन्तला बल्लाम्मी विनिग्रेटी
सेम विनिग्रेटे
शाकाहारी हजारौं ड्रेसिंग
क्रीम मिसा ड्रेसिंग
Tahini "देवी" ड्रेसिंग
रास्पबेरी विनीग्रेटी
सजिलो सुन्तला सुन्तला ड्रेसिंग
सजिलो लेम-एभवे ड्रेसिंग
आधारभूत Balsamic Vinaigrette
इटालियन हर्ब ड्रेसिंग
डिजोन भिनिरेटर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 121 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 8 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |